Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Bochni

Strefa Nordic Walking

Strefa Nordic Walking będzie prowadzona przez Krzysztofa Człapskiego - wielokrotnego Mistrza Polski oraz medalistę Mistrzostw Świata i Europy w Nordic Walking (krótką relację z Mistrzostw Europy, na którą powołał drużynę z Polski, mogą Państwo obejrzeć pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=UG1hPLEv3Zg&t=17s ).
Od kilkunastu lat jest instruktorem rekreacji ruchowej o specjalności fitness – ćwiczenia psychofizyczne (Joga,Tai Chi, Qiqong), a jego zajęcia jogi cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.
Od 8 lat jest entuzjastą i pasjonatem Nordic Walking. Oprócz udziału w rywalizacjach sportowych, koncentruje swoją działalność na popularyzacji tej dyscypliny w Polsce i za granicą. Prowadzi treningi, szkolę instruktorów i sędziów Nordic Walking. Organizuje pokazy prawidłowej techniki Nordic Walking oraz rekreacyjne rajdy, imprezy i zawody (relację z takiej imprezy mogą Państwo obejrzeć pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=bLU1zLH6NV4&t=17s ).
Jest instruktorem i sędzią nordic walking Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking i Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, koordynatorem Licencjonowanego Ośrodka Szkoleniowego PSNW w woj. mazowieckim.
Przeprowadził zajęcia nordic walking dla ponad 20 000 uczestników. Działa z ludźmi i dla ludzi i to daje mu największą satysfakcję.Treningi prowadzone przez niego cieszą się ogromną popularnością. 
 
W trakcie imprezy pan Krzysztof poprowadzi prelekcję nt. Nordic Walkingu (godzina 10:30 na scenie głównej) tzn. na czym polega prawidłowa technika, jakie korzyści płyną z uprawiania tej aktywności ruchowej, kto może uprawiać Nordic Walking, jakiego sprzętu potrzebujemy i jak go prawidłowo dobrać.
 
Ponadto cały czas będzie działać aktywna strefa Nordic Walking - miejsce, w którym pan Krzysztof wraz z instruktorami będzie prowadził pokazy i naukę prawidłowej techniki marszu z kijami. 
 
Na zakończenie strefy fitness pan Krzysztof poprowadzi jogiczne rozciąganie.

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Wrzesień 2018
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Imieniny