Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Bochni

32-744 Łapczyca 334

Konkurs ofert na wyłączność obsługi gastronomicznej V Święta Gminy Bochnia

Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Bochni zaprasza do udziału w konkursie ofert na wyłączność obsługi gastronomicznej imprezy masowej - V Święto Gminy Bochnia.

Jest to największa impreza plenerowa organizowana przez GCKCziS. Poprzednie edycje spotkały się z dużym zainteresowaniem zarówno ze strony publiczności jak i lokalnych firm wspierających to przedsięwzięcie. Do najważniejszych atrakcji tego wydarzenia należały koncerty muzyczne zaproszonych gwiazd: „Poparzeni Kawą Trzy” (2015 rok), „Wilki” i „Mrozu” (2016 rok), „Czadomen”, „Classic” oraz „Varius Manx & Kasia Stankiewicz” (2017 rok), „Weekend”, „Power Play”, „Electric Girls” oraz Sylwia Grzeszczak (2018 rok), a także profesjonalny LUNAPARK (Jiry Novy).
Czwarta edycja będzie miała charakter dwudniowego święta, w terminie 13-14 lipca 2019 r. Główną atrakcją staną się koncerty popularnych i lubianych gwiazd estrady - Łobuzy, Boys i Margaret.

Zapraszamy do składania ofert.

Załączniki:

Konkurs ofert - gastronomia V Święta Gminy Bochnia

Utworzono dnia 08.02.2019, 14:55

Utworzono dnia: 08.02.2019
Podmiot udostępniający informację:
Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Bochni

Historia publikacji

• 08.02.2019 14:58, Administrator
    Edycja strony: Konkurs ofert na wyłączność obsługi gastronomicznej V Święta Gminy Bochnia
  • 08.02.2019 14:56, Administrator
  • 08.02.2019 14:55, Administrator