Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Bochni

IV Święto Gminy Bochnia

Utworzono dnia 28.06.2018

Już 7 i 8 lipca Wójt Gminy Bochnia oraz Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Bochni zapraszają na kolejne Święto Gminy Bochnia, które odbędzie się na boisku sportowym KS Victoria Słomka-Gawłów.

Jak co roku rozpoczniemy niezwykle emocjonującym i pełnym ciekawych konkurencji Turniejem Sołectw, w którym sołtysi i mieszkańcy poszczególnych miejscowości będą walczyć o Puchar Wójta Gminy Bochnia i atrakcyjne nagrody.

Przez dwa dni pracownia RERUM Kinga Magdoń będzie również organizować czas naszym najmłodszym gościom organizując warsztaty eko „Fruniemy do nieba”, które pobudzają wyobraźnię, współpracę i chęć do działania. Przy dobrej zabawie, wraz z rodzicami dzieci stworzą fruwające zwierzaki.

Popołudniu, od godziny 18:00 będzie królować muzyka disco. Rozpocznie zespół POWER PLAY, znany m.in. z takich hitów jak: ,,Co ma być to będzie’’, ,,Kochaj mnie’’, ,,Lubisz to lubisz’’. Następnie na scenie pojawi się zespół WEEKEND z kultowym utworem ,,Ona tańczy dla mnie’’. Około godziny 22:00 niezastąpiony DJ Marco zaprosi wszystkich na całonocną, autorską dyskotekę pod gwiazdami.

Niedzielne świętowanie rozpoczniemy o godzinie 14:00 „Świętem Latawca”. Na tą okazję zostały przygotowane liczne gry i zabawy dla całych rodzin, w których będzie można powalczyć o atrakcyjne nagrody. Nie zabraknie oczywiście konkursu na najpiękniejszy, samodzielnie wykonany latawiec.

Występy scenicznie rozpocznie o godzinie 17:00 regionalny Zespół Pieśni i Tańca „Siedlecanie”. Po nich wysłuchamy koncertu niezwykle utalentowanych młodych laureatów Gminnego Konkursu Wokalnego, w tym Agnieszki Nowakowskiej i Piotra Sieczki uczestników The Voice Kids. Następnie będziemy mogli obejrzeć uczestników X edycji programu „Mam Talent” – Orkiestrę Dętą Baczków, która wykona największe przeboje ze swojego repertuaru.

O 20:30 wystąpi gwiazda Święta Gminy Sylwia Grzeszczak z Zespołem. Wokalistka wydała dotychczas 4 albumy studyjne, a większość singli stało się niekwestionowanymi przebojami, które błyskawicznie podbiły serca publiczności, m.in.: ,,Małe rzeczy’’, ,,Sen o przyszłości’’, ,,Tamta dziewczyna’’, ,,Pożyczony’’, ,,Księżniczka’’, zajmując pierwsze miejsca na liście najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. W czasie tego wyjątkowego koncertu wspólnie z Sylwią Grzeszczak jedną z jej piosenek zaśpiewa zwyciężczyni gminnego konkursu na najlepszego młodego wokalistę.

Koncert Sylwii Grzeszczak zakończy widowiskowy pokaz sztucznych ogni, po którym najwytrwalsi goście będą mogli się jeszcze bawić z ELECTRIC GIRLS – najbardziej rozchwytywanym, kobiecym zespołem na rynku eventowym!!!

Przez cały weekend będą na Państwa czekać atrakcje mobilnego parku rozrywki oferowane przez profesjonalny lunapark JN-LUNAPARK.

Konferansjerami tegorocznej edycji Święta Gminy będą:

  • Marek Kupiec – popularny DJ Marco,
  • dziennikarka Radia Plus – Agata Petela oraz 
  • Kris Kojder znany prezenter telewizyjny i radiowy.

Dla gości przygotowany został obszerny parking.

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Lipiec 2018
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 193

W poprzednim tygodniu: 1358

W tym miesiącu: 2212

W poprzednim miesiącu: 993

Wszystkich: 6079