Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Bochni

VI Święto Gminy Bochnia - podsumowanie wydarzenia.

Utworzono dnia 13.07.2022
W historii już zapisało się VI Święto Gminy Bochnia, impreza która odbyła się w miniony weekend, 9-10 lipca 2022r w Gawłowie.
Niesamowite wydarzenie, które przerosło wszelkie możliwe oczekiwania.
Na scenie wystąpili znakomici artyści, a przed sceną przez dwa dni gromadziły oglądając ich występy tłumy uczestników nie tylko z terenów Gminy Bochnia, ale i z dalszych miejscowości, a nawet zza granicy!
W pierwszym dniu tradycyjnie odbył się Turniej Sołectw. Po raz kolejny w tym turnieju bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy z Brzeźnicy. Drugie miejsce zajęła drużyna z Gawłowa, a na trzecim miejscu podium stanęli zawodnicy z Nieszkowic Małych.
Od godziny 18:00 rozpoczęły się koncertem Zespół Pieśni i Tańca Siedlecanie występy artystyczne na scenie. O godzinie 20:00 pierwszą z gwiazd, które dały swój koncert w tym dniu był zespół Piękni i Młodzi Official. O 21:30 swój występ rozpoczął zespół Zespół Mig. Oba koncerty przyciągnęły pod scenę rzeszę fanów, którzy znakomicie bawili się do największych hitów zespołów.
Ostatnim punktem pierwszego dnia świętowania była dyskoteka pod chmurką poprowadzona przez Dj Eliash- a z Bochni, oraz T-Bull Sax z Krakowa, w klimatach muzyki klubowej i nie tylko. Dyskoteka rozpoczęła się przed godziną 23:00 i do samego końca jej trwania przed sceną bawiły się również tłumy uczestników.
Dzień drugi Święta Gminy rozpoczęły o godzinie 16:30 zawody sportowe i animacje prowadzone przez instruktorów z Jodogym ze specjalnym udziałem Mariusz Wach, który na scenie zaprezentował z udziałem publiczności fragmenty treningów bokserskich opowiadając przy tym co nie co, jak wyglądają takie przygotowania zawodnika przed walkami w ringu. Zawody w wyciskaniu wyłoniły również najsilniejszego i najsilniejszą z Gminy Bochnia.
Następnie na scenie wystąpiła Orkiestra Baczków, która jak to zwykle bywa zgromadziła przed sceną licznie publiczność i zachwyciła swoim występem.
Po godzinie 21:00 na scenie pojawiła się najbardziej chyba wyczekiwana gwiazda tegorocznych obchodów Święta Gminy Bochnia - CLEO.
Artystka zaśpiewała swoje największe przeboje dając znakomity koncert. Później jeszcze pojawiła się przed sceną i wspólnie z publicznością robiła sobie zdjęcia rozdając autografy.
VI Święto zakończył fenomenalny pokaz sztucznych ogni w połączeniu z pokazem laserowym, a wszystko to zsynchronizowane z muzyką.
Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w sprawną organizację tego wyjątkowego wydarzenia. W sposób szczególny dziękujemy Panu Wójtowi Marek Bzdek za wsparcie. To z jego inicjatywy po raz 6-sty odbywa się ta wyjątkowa impreza. Wszystkim druhom i druhnom z jednostek OSP bardzo aktywnie włączonym w prace porządkowe i organizacyjne, a także zabezpieczenie imprezy. Paniom ze Świetlic. Organizowane przez nich animacje dla najmłodszych, malowanie twarzy oraz inne wywoływały wiele radości wśród najmłodszych uczestników imprezy. Dziękujemy wszystkim artystom występującym na scenie i przed sceną. Firmie nagłośnieniowej ZABDYR wraz z obsługą techniczną. Firmie udostępniającej agregaty prądotwórcze, w tym również strażakom OSP. Firmie NAWIGATOR za czuwanie nad bezpieczeństwem, Policji, Straży Państwowej i służbom medycznym .Wszystkim osobom indywidualnym za wszelką pomoc i wsparcie.
Na koniec w sposób szczególny dziękujemy Wam za udział w tym wielkim wydarzeniu.

GALERIE:

dzień drugi Święto Gminy Bochnia

dzień drugi Święto Gminy Bochnia

Galeria dzień 1 Święto Gminy

Galeria dzień 1 Święto Gminy

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Grudzień 2022
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 83

W poprzednim tygodniu: 180

W tym miesiącu: 180

W poprzednim miesiącu: 817

Wszystkich: 49914

WYSZUKAJ KSIĄŻKĘ