Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Bochni

Wyniki konkursu walentynkowego " Wyraź uczucia tworząc projekt własnej kartki walentynkowej".

Utworzono dnia 16.02.2021

Z wielką przyjemnością pragniemy przedstawić wyniki konkursu walentynkowego.

Jak już informowaliśmy wcześniej, złożonych prac była ogromna ilość, ponad 1100 walentynek, wykonanych różną techniką, w postaci kartek, figurek, a także prace przestrzenne.

Pomysłowość, kreatywność i wykonanie zasługuje na ogromne uznanie, a poziom był naprawdę bardzo wysoki.

Niełatwe zadanie stanęło więc przed komisją oceniającą, nie mniej jednak należało wskazać te prace, które w poszczególnych kategoriach zajęły kolejno I, II, i III miejsce.

W każdej kategorii wybrano też prace, które zostały wyróżnione, a ich autorzy otrzymali pamiątkowe dyplomy, oraz upominki.

Wręczenie nagród odbyło się w dniu dzisiejszym tj. 16 luty 2021r o godz. 10.30 w budynku Hali Sportowej w Łapczycy.

Autorzy zwycięskich i wyróżnionych prac swoje nagrody i dyplomy pamiątkowe odebrali z rąk Wójta Gminy Bochnia, Pana Marka Bzdeka.

Do udziału w uroczystości wręczenia nagród, organizator - Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Bochni, z powodu nadal aktualnych obostrzeń, zaprosił tylko nagrodzonych i wyróżnionych, wraz z opiekunami.

Tak przedstawia sie lista wyników w poszczególnych kategoriach:

 

 

KAT. 1 Przedszkola

 

I miejsce:

Milena Wilk ( 4l.) z Gierczyc

 

II miejsce:

Szymon Jawień ( 6l.) z Gawłowa

 

III miejsce:

Adam Niwiński ( 5l ) z Majkowic

 

WYRÓŻNIENI:

 

- Jakub i Szymon Jochym z Bogucic

- Bartłomiej Łach z Siedlca

- Igor Szewczyk z Brzeźnicy

 

KAT. 2 kl. I-III

 

I miejsce:

Lena Filipek z Brzeźnicy

 

II miejsce:

Maksymilian Wełna z Pogwizdowa

 

III miejsce:

Aleksander Ogiński ze Stanisławic

 

WYRÓŻNIENI:

 

- Artur Gastoł z Dąbrowicy

- Kamil Łach z Siedlca

- Jakub Gancarczyk z Nieszkowic Małych

 

 

KAT. 3 kl. IV-VIII

 

I miejsce:

Oliwier Szostak z Łapczycy

 

II miejsce:

Wojciech Kmiecik z Siedlca

 

III miejsce:

Arkadiusz Majchrzak z Gawłowa

 

WYRÓŻNIENI:

 

- Emilia Zabrzeńska z Pogwizdowa

- Antoni Stencel z Baczkowa

- Oliwia Biernat z Gawłowa

 

Dziękujemy za tak liczny udział i zaangażowanie.

Serdecznie Gratulujemy zwycięzcom i tym wyróżnionym autorom prac, oraz wszystkim pozostałym biorącym udział w konkursie.

Wszystkie Wasze prace zasługują na najwyższą możliwą ocenę.

 

Konkurs walentynkowy.

Utworzono dnia 16.02.2021, 15:09

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Luty 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 239

W poprzednim tygodniu: 392

W tym miesiącu: 1589

W poprzednim miesiącu: 636

Wszystkich: 29987

WYSZUKAJ KSIĄŻKĘ