XXIX Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Bochnia - rozstrzygnięty!
Dnia 7 lutego 2026 r. odbyły się emocjonujące sportowe zmagania, w których udział wzięło 100 uczestników! Dziękujemy wszystkim zawodnikom za świetną atmosferę, ducha fair play oraz wysoki poziom rywalizacji. Turniej rozegrano w systemie rozgrywek grupowych, po których najlepsi zawodnicy awansowali do etapu pucharowego, gdzie walka o podium była niezwykle zacięta. Ze względu na rangę biorących udział zawodników, turniej nabrał zasięgu wojewódzkiego, co podkreśla wysoki poziom sportowy wydarzenia.
Wyniki turnieju:
Kategoria JUNIOR DZIEWCZĘTA:
I miejsce – Nikola Wolsza
II miejsce – Gabriela Krokosz
III miejsce – Zuzanna Zborowska
Kategoria KOBIETY OPEN:
I miejsce – Joanna Gacek
II miejsce – Karolina Piętak
III miejsce – Ewa Faron
Kategoria JUNIOR CHŁOPCY:
I miejsce – Bartłomiej Sitko
II miejsce – Oskar Jaje
III miejsce – Szymon Dudzic
Kategoria MĘŻCZYŹNI OPEN:
I miejsce – Mateusz Baran
II miejsce – Jarosław Ubik
III miejsce – Jerzy Drzazga
Gratulujemy wszystkim zwycięzcom oraz dziękujemy uczestnikom, kibicom i organizatorom za wspólnie stworzone sportowe wydarzenie!
Organizatorzy:
* Wójt Gminy Bochnia
* Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Bochni
* Amatorska Liga Tenisa Stołowego działająca w Hali Widowiskowo-Sportowej w Łapczycy – Daniel Kociołek, Robert Tynka
Do zobaczenia na kolejnych turniejach!





