Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Bochni

XXV Gminny Turniej Tenisa Stołowego.

Utworzono dnia 17.02.2020

W minioną sobotę, 15 lutego 2020r. odbył się XXV Gminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Bochnia.

Wydarzenie miało na celu promowanie tej dyscypliny sportu, aktywny wypoczynek i dobrą zabawę, oraz integrację.

Zawody organizowane przez Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa  i Sportu w Bochni jak zwykle cieszyły się sporym zainteresowaniem. W turnieju wzięło udział 47 zawodników zgłoszonych jako reprezentanci poszczególnych świetlic i miejscowości, a także indywidualne zgłoszenia.

Zawodnicy walczyli w trzech kategoriach wiekowych – dzieci, juniorzy, oraz w kategorii open.

Każdy ze sportowców otrzymał pamiątkowy medal, oraz dyplom za udział w turnieju, a zawodnicy którzy stanęli na podium prócz pamiątkowych medali i dyplomów, oraz pucharów za I miejsce, otrzymali również nagrody.

Najmłodszy uczestnik, reprezentujący Moszczenicę Bartek Jankowski (lat 7) oprócz pamiątkowego medalu i dyplomu, odebrał z rąk Wójta Marka Bzdeka kosz pełen słodkości.

Rywalizacja przebiegała na najwyższym poziomie, ale mimo zaciekłej walki przy stołach turniej przebiegał w miłej atmosferze, dobrej zabawie, a przybyłym kibicom dopingującym swoich faworytów, dostarczył wielu sportowych emocji.

Wyniki XXV Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego przedstawiają się następująco:

- kategoria dzieci / dziewczęta

I miejsce – Martyna Chlewicka  z Cerekwi

II miejsce – Weronika Skoczyńska z Cerekwi

III miejsce – Maria Papież z Brzeźnicy

 

- kategoria dzieci / chłopcy

I miejsce – Marcin Kostuch z Nieszkowic Małych

II miejsce – Łukasz Kmiecik z Zatoki

III miejsce – Tomasz Matus z Brzeźnicy

 

- kategoria juniorzy / dziewczęta

I miejsce  - Magdalena Izworska  z Woli Nieszkowskiej

II miejsce  - Aleksandra Zelek z Brzeźnicy

III miejsce  - Agnieszka Kucharska  z Siedlca

 

- kategoria juniorzy / chłopcy

I miejsce – Robert Piekarz z Cerekwi

II miejsce – Karol Murdza ze Stanisławic

III miejsce – Hubert Gawlik ze Stanisławic

 

- kategoria open / kobiety

I miejsce – Stanisława Skoczyńska z Cerekwi

II miejsce – Agata Izworska z Woli Nieszkowskiej

III miejsce – Weronika Bienias z Buczyny

 

- kategoria open / mężczyźni

I miejsce – Wojciech Mytnik z Gierczyc

II miejsce – Sebastian Cefal z Nieprześni

III miejsce – Paweł Bohacz z Cikowic

 

Gratulujemy serdecznie zwycięzcom i dziękujemy za udział wszystkim pozostałym zawodnikom, oraz kibicom.

Turniej

Utworzono dnia 17.02.2020, 14:29

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Sierpień 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 64

W poprzednim tygodniu: 106

W tym miesiącu: 83

W poprzednim miesiącu: 287

Wszystkich: 25657