XXV Gminny Turniej Tenisa Stołowego.
W minioną sobotę, 15 lutego 2020r. odbył się XXV Gminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Bochnia.
Wydarzenie miało na celu promowanie tej dyscypliny sportu, aktywny wypoczynek i dobrą zabawę, oraz integrację.
Zawody organizowane przez Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Bochni jak zwykle cieszyły się sporym zainteresowaniem. W turnieju wzięło udział 47 zawodników zgłoszonych jako reprezentanci poszczególnych świetlic i miejscowości, a także indywidualne zgłoszenia.
Zawodnicy walczyli w trzech kategoriach wiekowych – dzieci, juniorzy, oraz w kategorii open.
Każdy ze sportowców otrzymał pamiątkowy medal, oraz dyplom za udział w turnieju, a zawodnicy którzy stanęli na podium prócz pamiątkowych medali i dyplomów, oraz pucharów za I miejsce, otrzymali również nagrody.
Najmłodszy uczestnik, reprezentujący Moszczenicę Bartek Jankowski (lat 7) oprócz pamiątkowego medalu i dyplomu, odebrał z rąk Wójta Marka Bzdeka kosz pełen słodkości.
Rywalizacja przebiegała na najwyższym poziomie, ale mimo zaciekłej walki przy stołach turniej przebiegał w miłej atmosferze, dobrej zabawie, a przybyłym kibicom dopingującym swoich faworytów, dostarczył wielu sportowych emocji.
Wyniki XXV Gminnego Turnieju Tenisa Stołowego przedstawiają się następująco:
- kategoria dzieci / dziewczęta
I miejsce – Martyna Chlewicka z Cerekwi
II miejsce – Weronika Skoczyńska z Cerekwi
III miejsce – Maria Papież z Brzeźnicy
- kategoria dzieci / chłopcy
I miejsce – Marcin Kostuch z Nieszkowic Małych
II miejsce – Łukasz Kmiecik z Zatoki
III miejsce – Tomasz Matus z Brzeźnicy
- kategoria juniorzy / dziewczęta
I miejsce - Magdalena Izworska z Woli Nieszkowskiej
II miejsce - Aleksandra Zelek z Brzeźnicy
III miejsce - Agnieszka Kucharska z Siedlca
- kategoria juniorzy / chłopcy
I miejsce – Robert Piekarz z Cerekwi
II miejsce – Karol Murdza ze Stanisławic
III miejsce – Hubert Gawlik ze Stanisławic
- kategoria open / kobiety
I miejsce – Stanisława Skoczyńska z Cerekwi
II miejsce – Agata Izworska z Woli Nieszkowskiej
III miejsce – Weronika Bienias z Buczyny
- kategoria open / mężczyźni
I miejsce – Wojciech Mytnik z Gierczyc
II miejsce – Sebastian Cefal z Nieprześni
III miejsce – Paweł Bohacz z Cikowic
Gratulujemy serdecznie zwycięzcom i dziękujemy za udział wszystkim pozostałym zawodnikom, oraz kibicom.