Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Bochni

Strefa Nordic Walking

Strefa Nordic Walking będzie prowadzona przez Krzysztofa Człapskiego - wielokrotnego Mistrza Polski oraz medalistę Mistrzostw Świata i Europy w Nordic Walking (krótką relację z Mistrzostw Europy, na którą powołał drużynę z Polski, mogą Państwo obejrzeć pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=UG1hPLEv3Zg&t=17s ).
Od kilkunastu lat jest instruktorem rekreacji ruchowej o specjalności fitness – ćwiczenia psychofizyczne (Joga,Tai Chi, Qiqong), a jego zajęcia jogi cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.
Od 8 lat jest entuzjastą i pasjonatem Nordic Walking. Oprócz udziału w rywalizacjach sportowych, koncentruje swoją działalność na popularyzacji tej dyscypliny w Polsce i za granicą. Prowadzi treningi, szkolę instruktorów i sędziów Nordic Walking. Organizuje pokazy prawidłowej techniki Nordic Walking oraz rekreacyjne rajdy, imprezy i zawody (relację z takiej imprezy mogą Państwo obejrzeć pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=bLU1zLH6NV4&t=17s ).
Jest instruktorem i sędzią nordic walking Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking i Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, koordynatorem Licencjonowanego Ośrodka Szkoleniowego PSNW w woj. mazowieckim.
Przeprowadził zajęcia nordic walking dla ponad 20 000 uczestników. Działa z ludźmi i dla ludzi i to daje mu największą satysfakcję.Treningi prowadzone przez niego cieszą się ogromną popularnością. 
 
W trakcie imprezy pan Krzysztof poprowadzi prelekcję nt. Nordic Walkingu (godzina 10:30 na scenie głównej) tzn. na czym polega prawidłowa technika, jakie korzyści płyną z uprawiania tej aktywności ruchowej, kto może uprawiać Nordic Walking, jakiego sprzętu potrzebujemy i jak go prawidłowo dobrać.
 
Ponadto cały czas będzie działać aktywna strefa Nordic Walking - miejsce, w którym pan Krzysztof wraz z instruktorami będzie prowadził pokazy i naukę prawidłowej techniki marszu z kijami. 
 
Na zakończenie strefy fitness pan Krzysztof poprowadzi jogiczne rozciąganie.

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Listopad 2018
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Imieniny