Akceptacja ustawień prywatności

Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie poszczególnych plików cookies w .

Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

I Gminne Planszówki

Utworzono dnia 21.05.2018, 14:14

19 maja z inicjatywy Teresy Kareckiej, Natali Skoczyńskiej i Łukasza Tkaczyka (administratora grupy FB "Planszówkowa Bochnia" i propagatora gier planszowych) w świetlicy w Ostrowie Szlacheckim odbyły się I Gminne Planszówki. W spotkaniu z grami planszowymi uczestniczyło około 50 osób z terenu Gminy i Bochni. Specjalnie z okazji naszego wydarzenia odwiedzili nas także goście z Bielska. Gracze przez kilka godzin toczyli zacięte pojedynki w rozmaitych planszówkach. Emocji i radości było co niemiara. Uczestnicy korzystali z licznych gier udostępnionych przez pana Łukasza oraz z zasobów świetlicy wiejskiej w Ostrowie Szlacheckim i Baczkowie. Planszówkowicze już pytają o następne spotkanie..... a to odbędzie się w naszej Gminie już w lipcu!!!

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Czerwiec 2026
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Imieniny

Wyszukaj książkę w jednej z naszych Bibliotek i zarezerwuj wypożyczenie!

Ustawienia prywatności

Szanujemy Państwa prywatność. Używamy plików cookies, aby zapewnić jak najlepsze doświadczenie na naszej stronie.

Mogą Państwo zawsze zmodyfikować swoje ustawienia, klikając w przycisk "Ustawienia prywatności" w stopce strony.

Niezbędne pliki cookies

Są wymagane do prawidłowego działania naszej strony i nie można ich wyłączyć. Obejmują one ustawienia dotyczące preferencji prywatności, ułatwień dla osób niepełnosprawnych, podstawowych i całkowicie anonimowych danych statystycznych oraz zarządzania sesją.